Hakkımızda

BHS: Kuşatıcı Yaklaşım

Bireysel gelişim ve kurumsal gelişim alanlarında uzun yıllara dayalı tecrübelere ev sahipliği yapması amacıyla 2013 yılında kurulan BHS Gelişim Grubu, bugün yurt içi - yurt dışı farklı sektörlerden pek çok kuruluşa hizmet vermektedir. BHS Gelişim Grubu, multidisipliner ve güçlü ekibi ile kurumların ihtiyaçları için kuşatıcı yaklaşım modelini geliştirmiştir. Bütünleşik Pazarlama İletişimi, Marka Yönetimi, Kurumsal İletişim (PR) Danışmanlığı, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Sisteminin Geliştirilmesi, Veri Analizi ve Dijital Dönüşüm Çalışmaları, Kurumsal Yönetim Danışmanlığı, Perakende Yönetim Danışmanlığı, Komite - Kurul Üyelik Hizmetleri, Proje - Teşvik ve Hibe Danışmanlığı gibi alanlarla kurumsal gelişimi sağlayan BHS; Psikolojik Danışmanlık ve Aile Danışmanlığı Hizmetleri ile de bireylerin gelişimine yön vermektedir.

BHS Gelişim Grubu, elde ettiği deneyim ve birikimleri yatırımlara dönüştürerek, farklı alanlardaki iştirakleri ile mali alt yapısını da güçlendirmiştir. BHS Eğitim-Danışmanlık-Organizasyon, DBK Design Uluslararası Tasarım ve Yazılım Ofisi, Deklare PR Medya İlişkileri ve İtibar Yönetimi, Prof Saraçoğlu Markası Adana-Mersin-Hatay-Osmaniye Bölge Bayiliği gibi iştirakler BHS Gelişim Grubu çatısı altında konumlanmıştır.

BHS, danışmanlık verdiği kuruluşların gelişime ihtiyaç duyduğu alanlarda farklı disiplinlere dair alınacak çoğu hizmeti tek bünyede sağlayacak altyapıya sahiptir.